KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 15385501

nr 1538 5501

Blyerts

Carl Johansson. Signerad, daterad 3/7 1910, "Bodacke". Bildmått: 14x21 cm, yttermått inklusive ram: 26x33 cm

Utrop:

500 kr

måndag 1 maj 2023
kl 18:13:29